Het Danspaleis - Danspaleis agenda

Danspaleis agenda

Het Danspaleis komt naar u toe!

januari 2013

vr 11 jan / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

zo 13 jan / 13:30-15:30

Amsterdam, De Kimme, Beemsterstraat 546

do 17 jan / 14:00-16:00

Rotterdam, Bergweg, Bergwegplantsoen 10

februari 2013

wo 06 feb / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

wo 13 feb / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

vr 15 feb / 14:30-16:30

Amsterdam, Nellestein, Lopikhof 1

wo 20 feb / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

 

di 26 feb / 14:00-16:00

Amsterdam, Sint Jacob, Plantage Middenlaan 52

maart 2013

do 21 mrt / 15:00-17:30

Besloten editie

vr 22 mrt / 14:00-16:00

Rotterdam, Hoppesteyn, Boezemsingel 100

zo 24 mrt / 14:30-16:30

Amsterdam, Servicepunt Het Brinkhuis, Landbouwstraat 63

di 26 mrt / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

april 2013

do 04 apr / 15:00-16:30

Amsterdam, Grote zaal van de Openhof, Fahrenheitstraat 115,

di 09 apr / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

vr 12 apr / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

wo 17 apr / 14:00-16:00

Den Bosch, de Taling, De Eendenkooi 2

 

do 18 apr / 14:00-16:00

Rotterdam, Bergweg, Bergwegplantsoen 10

vr 19 apr / 14:30-16:30

Amsterdam, Ingenhouszhof, Ingenhouszhof 15

ma 22 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

mei 2013

zo 12 mei / 14:00-16:00

Amsterdam, Sint Jacob, Plantage Middenlaan 52

do 16 mei / 15:00-17:00

Besloten editie, Amsterdam Zuid Oost

vr 24 mei / 14:30-16:30

Amsterdam, Nellestein, Lopikhof 1

wo 29 mei / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

 

vr 31 mei / 15:00-17:00

Amsterdam, Sportcafe Ijburg, Pampuslaan 1

juni 2013

do 06 jun / 15:00-16:30

Amsterdam, Grote zaal van de Openhof, Fahrenheitstraat 115,

vr 07 jun / 14:30-16:30

Amsterdam, Kastanjehof, Kastanjeplein 60

di 11 jun / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

wo 12 jun / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

 

do 13 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Bergweg, Bergwegplantsoen 10

wo 19 jun / 14:00-16:00

Den Bosch, de Taling, De Eendenkooi 2

vr 21 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Hoppesteyn, Boezemsingel 1

di 25 jun / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

augustus 2013

wo 21 aug / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

vr 23 aug / 14:30-16:30

Amsterdam, Kastanjehof, Kastanjeplein 60

ma 26 aug / 15:00-16:30

Gorinchem, Steijndeld, Kortendijk 72

di 27 aug / 10:30-12:00

Gorinchem, De Schutse, Mollenburgseweg 14

 

di 27 aug / 15:00-16:30

Gorinchem, Het Gasthuis, Banneweg 61

wo 28 aug / 10:30-12:00

Gorinchem, De Bannehof, Voermanstraat 169

wo 28 aug / 15:00-16:30

Gorinchem, Clara, Wijnkoperstraat 6

vr 30 aug / 14:30-16:30

Amsterdam, Nellestein, Lopikhof 1

september 2013

di 03 sep / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

wo 04 sep / 14:00-16:00

Den Bosch, de Taling, De Eendenkooi 2

do 05 sep / 14:00-16:00

Amsterdam, Sint Jacob, Plantage Middenlaan 52

vr 06 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

 

wo 11 sep / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

zo 15 sep / 14:30-16:30

Amsterdam, Servicepunt Het Brinkhuis, Landbouwstraat 63

di 24 sep / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

wo 25 sep / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

oktober 2013

do 17 okt / 14:00-16:00

Besloten editie, Amsterdam Zuid Oost

vr 18 okt / 14:30-16:30

Amsterdam, Ingenhouszhof, Ingenhouszhof 15

za 19 okt / 14:30-16:30

Amsterdam, de Kraaipan, Hofmeyrstraat 67

zo 20 okt / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

 

do 24 okt / 14:00-16:00

Rotterdam, Bergweg, Bergwegplantsoen 10

vr 25 okt / 15:00-17:00

Amsterdam, Sportcafe Ijburg, Pampuslaan 1

november 2013

wo 06 nov / 14:00-16:00

Den Bosch, de Taling, De Eendenkooi 2

do 07 nov / 15:00-16:30

Amsterdam, Grote zaal van de Openhof, Fahrenheitstraat 115,

zo 10 nov / 14:30-16:30

Amsterdam, Servicepunt Het Brinkhuis, Landbouwstraat 63

ma 11 nov / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

 

di 12 nov / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

wo 13 nov / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

vr 22 nov / 14:30-16:30

Amsterdam, Kastanjehof, Kastanjeplein 60

di 26 nov / 14:00-16:00

Amsterdam, Sint Jacob, Plantage Middenlaan 52

 

wo 27 nov / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

vr 29 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

december 2013

di 10 dec / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

vr 13 dec / 14:30-16:30

Amsterdam, Nellestein, Lopikhof 1

za 14 dec / 14:30-16:30

Amsterdam, Slotfeest project "Tranvaalbuurt steeds beter", op het Krugerplein

wo 18 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Besloten editie Zuid Oost

 

zo 22 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

januari 2014

wo 01 jan / 13:20-13:20

HIERONDER LEEST U DE VOORLOPIGE AGENDA 2014. DEZE ZAL DE KOMENDE TIJD AANGEVULD WORDEN MET NIEUWE DANSPALEIZEN.

ma 06 jan / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

februari 2014

zo 02 feb / 14:00-16:00

Amsterdam, Coco's keuken/Kadoelerbreek, Banne Buikslootlaan 147

di 11 feb / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

wo 12 feb / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

di 18 feb / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

 

vr 21 feb / 14:30-16:30

Amsterdam, Nellestein, Lopikhof 1

wo 26 feb / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

do 27 feb / 14:00-16:00

Amsterdam, Sint Jacob, Plantage Middenlaan 52

maart 2014

zo 02 mrt / 14:00-16:00

Amsterdam, Coco's keuken/Kadoelerbreek, Banne Buikslootlaan 147

di 11 mrt / 14:00-16:00

Rotterdam, Bergweg, Bergwegplantsoen 10

wo 12 mrt / 14:30-16:00

Utrecht, Huis aan de Vecht, Costa Ricadreef 9

do 13 mrt / 15:00-16:30

Amsterdam, Open Hof, Fahrenheitstraat 115

 

di 18 mrt / 14:30-16:30

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

do 27 mrt / 14:30-16:30

Rotterdam, Akropolis, Achillesstraat 290

april 2014

vr 04 apr / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

wo 09 apr / 14:30-16:30

Utrecht, De Bijnkershoek, Van Bijnkershoeklaan 250

zo 13 apr / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

vr 18 apr / 14:30-16:30

Den Haag, WZH Waterhof, Polanenhof 130

 

vr 25 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

wo 30 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, Sint Jacob, Plantage Middenlaan 52

mei 2014

ma 05 mei / 12:00-16:00

Amsterdam, Tugelahuis, Tugelaweg 59. U kunt lunchen om 12:00-14:00 en dansen om 14:00-16:00 Reservering nodig! hetdanspaleis.com@gmail.com of 06-33619227

di 06 mei / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

wo 07 mei / 14:00-16:00

Amsterdam, De Gooyer, Von Zesenstraat 298

do 08 mei / 14:00-16:00

Amsterdam, De Drecht, Niftrikhof 1

 

di 13 mei / 14:30-16:30

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

wo 14 mei / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

do 15 mei / 14:30-16:30

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

zo 25 mei / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

 

wo 28 mei / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

vr 30 mei / 14:30-16:30

Amsterdam, Nellestein, Lopikhof 1

juni 2014

wo 04 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Bergweg, Bergwegplantsoen 10

do 05 jun / 14:30-16:30

Rotterdam, Akropolis, Achillesstraat 290

vr 06 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

di 10 jun / 14:30-16:00

Utrecht, Huis aan de Vecht, Costa Ricadreef 9

 

wo 11 jun / 14:00-16:00

Amsterdam, De Gooyer, Von Zesenstraat 298

do 12 jun / 15:00-16:30

Amsterdam, Open Hof, Fahrenheitstraat 115

vr 20 jun / 14:30-16:00

Utrecht, De Bijnkershoek, Van Bijnkershoeklaan 250

zo 22 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

 

di 24 jun / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

do 26 jun / 14:30-16:30

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

vr 27 jun / 14:30-16:30

Den Haag, WZH Waterhof, Polanenhof 130

augustus 2014

zo 10 aug / 15:00-17:00

Rotterdam, Festival Duizel in het park, Vroessenpark. Gratis entree

wo 13 aug / 14:30-16:00

Utrecht, De Bijnkershoek, Van Bijnkershoeklaan 250

wo 20 aug / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

do 21 aug / 14:00-16:00

Amsterdam, De Drecht, Niftrikhof 1

 

vr 22 aug / 14:30-16:30

Amsterdam, Nellestein, Lopikhof 1

zo 24 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

di 26 aug / 14:00-16:00

Rotterdam, Bergweg, Bergwegplantsoen 10

za 30 aug / 14:00-16:00

Amsterdam, Hoekhuis , Fizeaustraat 7

september 2014

wo 03 sep / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

vr 05 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

di 09 sep / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

do 11 sep / 14:30-16:30

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

 

vr 12 sep / 14:00-16:00

s´Heer Arendskerke, Poelwijck, Boogstraat 48

do 18 sep / 14:00-16:00

Amsterdam, Tugelahuis, Tugelaweg 54

zo 21 sep / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

di 23 sep / 14:30-16:30

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

 

wo 24 sep / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

do 25 sep / 14:30-16:00

Utrecht, Huis aan de Vecht, Costa Ricadreef 9

di 30 sep / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

oktober 2014

vr 03 okt / 14:30-16:30

Rotterdam, Akropolis, Achillesstraat 290

wo 08 okt / 14:00-16:00

Amsterdam, De Gooyer, Von Zesenstraat 298

vr 10 okt / 19:30-21:30

Utrecht, De Bijnkershoek, Van Bijnkershoeklaan 250

vr 17 okt / 14:30-16:30

Den Haag, WZH Waterhof, Polanenhof 130

 

wo 22 okt / 14:30-16:30

Rotterdam, Maasveld, Maashaven Oostzijde 151

do 23 okt / 15:00-17:00

Amsterdam, Bijlmerparktheater, Anton de Komplein 240 (besloten editie)

november 2014

di 04 nov / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

wo 05 nov / 14:30-16:00

Utrecht, Huis aan de Vecht, Costa Ricadreef 9

vr 07 nov / 14:30-16:30

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101

wo 12 nov / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

 

do 13 nov / 14:00-16:00

Amsterdam, Tugelahuis, Tugelaweg 54

za 15 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, De Schutse, Hullplaats 22

di 18 nov / 14:30-16:30

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

wo 19 nov / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

 

vr 21 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

zo 23 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

wo 26 nov / 14:30-16:30

Leiden, Lorentzhof, Aaltje Noordewierlaan 1

do 27 nov / 15:00-16:30

Amsterdam, Open Hof, Fahrenheitstraat 115

 

vr 28 nov / 14:30-16:30

Amsterdam, Nellestein, Lopikhof 1

zo 30 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

december 2014

di 02 dec / 14:30-16:30

Den Haag, WZH Waterhof, Polanenhof 130

wo 03 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, De Gooyer, Von Zesenstraat 298

do 04 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, De Drecht, Niftrikhof 1

ma 08 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Tolhuistuin, Tolhuisweg 5 (besloten editie)

 

di 09 dec / 14:30-16:15

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

wo 10 dec / 19:00-21:00

Rotterdam, Bergweg, Bergwegplantsoen 10 (Besloten Editie!)

ma 15 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

wo 17 dec / 14:30-16:30

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

 

vr 19 dec / 14:30-16:30

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101

di 23 dec / 14:30-16:30

Rotterdam, Akropolis, Achillesstraat 290

januari 2015

do 01 jan / 00:00-00:00

HIERONDER ZIET U DE VOORLOPIGE AGENDA VAN 2015. DEZE ZAL DE KOMENDE TIJD AANGEVULD WORDEN MET NIEUWE DANSPALEIZEN.

wo 07 jan / 14:30-16:00

Utrecht, De Bijnkershoek, Van Bijnkershoeklaan 250

di 20 jan / 14:00-16:00

Utrecht, Theater Stefanus, Braziliëdreef 2

februari 2015

di 03 feb / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

di 10 feb / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

wo 11 feb / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

wo 25 feb / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

maart 2015

vr 20 mrt / 15:30-17:30

Lentebal Energiewedstrijd Zorghuis (Besloten Editie)

wo 25 mrt / 14:00-16:00

Rotterdam, Maasveld, Maashaven Oostzijde 151

za 28 mrt / 19:00-21:00

Drachten, Sûnenz, Burgemeester Wuiteweg 140b

april 2015

di 07 apr / 14:30-16:00

Utrecht, De Bijnkershoek, Van Bijnkershoeklaan 250

do 09 apr / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

vr 10 apr / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

zo 12 apr / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

 

wo 15 apr / 14:30-16:00

Utrecht, Huis aan de Vecht, Costa Ricadreef 9

wo 22 apr / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

mei 2015

zo 03 mei / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

di 05 mei / 12:00-16:00

Amsterdam, Tugelahuis, Tugelaweg 59A Reserveren is nodig! bij Pim Kramer (beheerder Tugelahuis) 020 6686446

di 12 mei / 14:30-16:30

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

wo 13 mei / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

 

di 19 mei / 14:30-16:15

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

wo 20 mei / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

za 23 mei / 14:30-16:30

Den Bosch, Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509

wo 27 mei / 13:00-15:00

Amsterdam, de Kraaipan, Hofmeyrstraat 67 Luchen van 12:00/13:00 voor €2,50. Meld u aan: jsoolsma@dynamo-amsterdam.nl of 06 18 67 84 54

juni 2015

di 02 jun / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

do 04 jun / 14:00-16:00

Amsterdam, Wolbrantskerkweg, Wolbrantskerkweg 54-56 (Besloten editie)

vr 05 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

zo 07 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

 

di 09 jun / 14:00-16:00

Utrecht, Theater Stefanus, Braziliëdreef 2

wo 10 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, CoCo's Kadoelerbreek, Banne Buikslootlaan 147

do 11 jun / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Wijk de Meeuw, Motorwal 300

vr 12 jun / 14:30-16:30

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101h

 

wo 17 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

do 18 jun / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

za 20 jun / 19:00-21:00

Drachten, Sûnenz, Burgemeester Wuiteweg 140b

di 23 jun / 14:30-16:30

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2

 

wo 24 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Maasveld, Maashaven Oostzijde 151

do 25 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

juli 2015

za 25 jul / 15:00-17:00

Amsterdam, De Buurtcamping, Flevopark

augustus 2015

zo 09 aug / 15:00-17:00

Rotterdam, Duizel in het Park, Vroesenpark

di 11 aug / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

wo 12 aug / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

vr 14 aug / 14:30-16:30

Den Bosch, Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509

 

ma 17 aug / 13:30-15:30

Amsterdam, Jeugdland, Valentijnskade

wo 19 aug / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

ma 24 aug / 14:30-16:00

Utrecht, De Bijnkershoek, Van Bijnkershoeklaan 250

wo 26 aug / 15:00-17:00

Leiden, Haagwijk, Beethovenlaan 2

september 2015

di 01 sep / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

za 05 sep / 19:00-21:00

Drachten, Sûnenz, Burgemeester Wuiteweg 140b

zo 06 sep / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

wo 09 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

 

do 10 sep / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

zo 13 sep / 15:00-17:00

Amsterdam, Huis van de Wijk de Banne (Theaterzaal) Bezaanjachtplein 243-247

wo 16 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, De Waalse Kerk, Pierre Baylestraat 1

vr 18 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

 

za 19 sep / 14:30-16:30

Den Bosch, Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509

di 22 sep / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

za 26 sep / 15:00-17:00

Leiden, De Groenhoven, Witte Rozenstraat 21

ma 28 sep / 14:30-16:30

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101

 

di 29 sep / 14:30-16:30

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2

wo 30 sep / 13:00-15:00

Amsterdam, de Kraaipan, Hofmeyrstraat 67 Luchen van 12:00/13:00 voor €2,50. Meld u aan: jsoolsma@dynamo-amsterdam.nl of 06 18 67 84 54

oktober 2015

vr 09 okt / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30

do 15 okt / 14:30-16:00

Utrecht, Huis aan de Vecht, Costa Ricadreef 9

zo 18 okt / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

di 20 okt / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

 

wo 21 okt / 14:00-16:00

Rotterdam, De Waalse Kerk, Pierre Baylestraat 1

do 22 okt / 14:30-16:30

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2

wo 28 okt / 14:00-16:00

Rotterdam, Maasveld, Maashaven Oostzijde 151

do 29 okt / 14:00-16:00

Amsterdam, Tugelahuis, Tugelaweg 59A

november 2015

zo 01 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34 Speciale editie met een roze randje. Reserveren is nodig: info@hetdanspaleis.com of via 06 - 33 30 60 83 (tijdens kantooruren)

di 03 nov / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

wo 04 nov / 15:00-17:00

Rotterdam, RO Theater, William Boothlaan 8

vr 06 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

 

za 07 nov / 15:00-17:00

Leiden, De Groenhoven, Witte Rozenstraat 21

wo 11 nov / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

do 12 nov / 15:00-17:00

Zwolle, De Kievitsbloem, Patriottenlaan 3

vr 13 nov / 14:30-16:30

Gorredijk, De Miente, De Hoop 2

 

ma 16 nov / 14:30-16:00

Utrecht, De Bijnkershoek, Van Bijnkershoeklaan 250

di 17 nov / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

wo 18 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

do 19 nov / 15:00-17:00

Rotterdam, BAR, Schiekade 201

 

ma 23 nov / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

wo 25 nov / 15:00-17:00

Leiden, Haagwijk, Beethovenlaan 2

do 26 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

vr 27 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30

 

za 28 nov / 19:00-21:00

Drachten, Sûnenz, Burgemeester Wuiteweg 140b

december 2015

di 01 dec / 14:30-16:30

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2

do 03 dec / 17:00-20:30

Amsterdam, Vrijwilligersfeest Oost, Alleen voor genodigden

vr 04 dec / 14:00-16:00

Rotterdam, De Waalse Kerk, Pierre Baylestraat 1

ma 07 dec / 14:30-16:30

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101

 

di 08 dec / 13:30-15:30

Amsterdam, Huis van de Wijk de Meeuw, Motorwal 300

do 10 dec / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

vr 11 dec / 15:00-17:30

Amsterdam, Het Zonnehuis, Het Danspaleisfeest! Alleen voor genodigden

zo 13 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, LLoyd hotel, Oostelijke Handelskade 34

 

di 15 dec / 14:30-16:30

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

wo 16 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Huis van de Wijk de Banne (Theaterzaal) Bezaanjachtplein 243-247

vr 18 dec / 15:00-17:00

Rotterdam, RO Theater, William Boothlaan 8

za 19 dec / 15:00-17:00

Rotterdam, BAR, Schiekade 201

 

zo 20 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34 Speciale editie met een roze randje. Reserveren is nodig: info@hetdanspaleis.com of via 06 - 33 30 60 83 (tijdens kantooruren)

ma 21 dec / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

di 22 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Bethelkerk, Plejadenplein 44

wo 23 dec / 14:30-16:30

Den Bosch, Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509

 

wo 30 dec / 14:00-16:00

Rotterdam, Maasveld, Maashaven Oostzijde 151

januari 2016

wo 06 jan / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

vr 08 jan / 15:30-18:00

Amsterdam, Huis van de Wijk Buitenveldert, A.J. Ernststraat 112

do 14 jan / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

do 21 jan / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

 

vr 22 jan / 14:00-16:00

Rotterdam, Antonius Binnenweg, Nieuwe Binnenweg 33

februari 2016

wo 10 feb / 14:00-16:00

Rotterdam, De Waalse Kerk, Pierre Baylestraat 1

vr 19 feb / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

zo 21 feb / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34 Speciale editie met een roze randje. Reserveren is nodig: info@hetdanspaleis.com of via 06 - 33 30 60 83 (tijdens kantooruren)

di 23 feb / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66

 

wo 24 feb / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

maart 2016

wo 02 mrt / 14:30-16:30

Den Bosch, Park Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509

di 08 mrt / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

do 10 mrt / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30

vr 11 mrt / 14:00-16:00

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2

 

di 15 mrt / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

wo 16 mrt / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1

vr 18 mrt / 13:30-15:30

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101

zo 20 mrt / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34

april 2016

zo 03 apr / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

wo 06 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, Evean Eduard Douwes Dekker, Schoenerstraat 11

do 07 apr / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

wo 20 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Wijk Waterlandplein, Waterlandplein 302

mei 2016

do 05 mei / 15:00-17:00

LET OP! Deze editie is komen te vervallen. Amsterdam, Vrijheidsdiner en Dansen, Zonneplein

di 10 mei / 15:00-16:30

Amsterdam, Open Hof, Fahrenheitstraat 115

wo 11 mei / 14:00-16:00

Rotterdam, De Waalse Kerk, Pierre Baylestraat 1

vr 13 mei / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

 

za 21 mei / 13:00-15:00

Amsterdam, Groepswonen Leo Polak, Saaftingestraat 8 (Besloten Editie)

zo 22 mei / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34 Speciale editie met een roze randje. Reserveren is nodig: info@hetdanspaleis.com of via 06 - 33 30 60 83 (tijdens kantooruren)

wo 25 mei / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

do 26 mei / 14:00-16:00

Rotterdam, Huis van de Wijk Grote Hagen, Grote Hagen 92

 

vr 27 mei / 16:00-18:00

Amsterdam, De Voedselbank Zuid, Lutmastraat 61a

di 31 mei / 14:00-16:00

Den Bosch, De Grevelingen, Grevelingen 66

juni 2016

do 02 jun / 15:00-17:00

Rotterdam, Cretopia, West-Kruiskade 51. Speciale editie met een roze randje. Reserveren is nodig: info@hetdanspaleis.com of via 06 - 33 30 60 83 (tijdens kantooruren)

za 04 jun / 19:30-21:30

Amsterdam, Tutti Frutti Buurtfeest, Abrikozenstraat

di 07 jun / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

wo 08 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Grote Kerk Overschie, Overschiese Dorpsstraat 95

 

do 09 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30

vr 10 jun / 13:30-15:30

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101

di 14 jun / 14:00-16:00

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2

wo 15 jun / 15:00-16:30

Leiden, Haagwijk, Beethovenlaan 2

 

vr 17 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Laurens Antonius, Nieuwe Binnenweg 33

zo 19 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34

di 21 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

wo 22 jun / 14:30-16:30

Den Bosch, Park Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509

 

do 23 jun / 11:00-13:00

Rotterdam, Stadspodium, Grotekerkplein

ma 27 jun / 15:00-17:00

Rotterdam, Westervolkshuis, Spartastraat 1

do 30 jun / 15:00-17:00

Dokkum, Sunenz in Sionsberg, Birdaarderstraatweg 70

juli 2016

za 30 jul / 15:00-17:00

Amsterdam, Roze editie, Shakespeare Club Amsterdam Museum, Kalverstraat 92. Let op! Alleen voor LHBT-ouderen.

augustus 2016

zo 07 aug / 15:00-17:00

Rotterdam, Duizel in het Park, Vroesenpark

do 11 aug / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

di 16 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, De Parade, Martin Luther Kingpark

wo 17 aug / 14:00-16:00

Amsterdam, de Venser, Berthold Brechtstraat 1

 

do 18 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

zo 21 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel, Oostelijke Handelskade 34

ma 22 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, De Parade, Martin Luther Kingpark

wo 24 aug / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

 

zo 28 aug / 15:00-17:00

Rotterdam, Cretopia, West-Kruiskade 51. Speciale editie met een roze randje. Reserveren is nodig: info@hetdanspaleis.com of via 06 - 33 30 60 83 (tijdens kantooruren)

wo 31 aug / 14:00-16:00

Rotterdam, De Waalse Kerk, Pierre Baylestraat 1

september 2016

ma 05 sep / 13:30-15:30

Drachten, Sûnenz, Burgemeester Wuiteweg 140b

wo 07 sep / 14:30-16:30

Velp, De Biesdel, Biesdelselaan 89

do 08 sep / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30

vr 09 sep / 13:30-15:30

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101

 

di 13 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350 - Verplaatst naar 27 september wegens hitte

wo 14 sep / 14:30-16:30

Den Bosch, Park Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509 - Afgelast wegens hitte. Nieuwe datum volgt zsm

do 15 sep / 13:30-15:30

Amsterdam, Huis v/d Wijk de Meeuw, Motorwal 300 (Besloten Editie)

vr 16 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

 

di 20 sep / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

za 24 sep / 00:00-00:00

Eindhoven, KBO, Evoluon (Besloten Editie)

zo 25 sep / 15:00-17:00

Leiden, De Groenhoven, Witte Rozenstraat 21

di 27 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

 

do 29 sep / 11:00-13:00

Rotterdam, Stadspodium, Grotekerkplein

vr 30 sep / 14:00-16:00

Amsterdam, WZC Buitenveldert, Doornburg 2 VERPLAATST NAAR 7 OKTOBER

oktober 2016

ma 03 okt / 14:00-16:00

Rotterdam, Laurens Antonius, Nieuwe Binnenweg 33

wo 05 okt / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis v/d Wijk Waterlandplein, Waterlandplein 302

do 06 okt / 15:00-17:00

Dokkum, Sunenz in Sionsberg, Birdaarderstraatweg 70

vr 07 okt / 14:00-16:00

Amsterdam, WZC Buitenveldert, Doornburg 2

 

zo 09 okt / 15:00-17:00

Amsterdam, Buurthuis Archipel, Makassarplein 1 Speciale editie met een roze randje. Reserveren is nodig: info@hetdanspaleis.com of via 06 - 33 30 60 83 (tijdens kantooruren)

ma 10 okt / 16:00-18:00

Amsterdam, Green Business Club, Zuidas (besloten editie)

wo 12 okt / 14:30-16:30

Den Bosch, Park Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509

do 13 okt / 14:00-16:00

Rotterdam, Huis v/d Wijk Grote Hagen. Grote Hagen 92

 

vr 14 okt / 14:00-16:00

Rotterdam, Huis van de Wijk Feijenoord, Persoonsdam 142

di 18 okt / 14:00-16:00

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2

wo 26 okt / 15:00-16:30

Leiden, Haagwijk, Beethovenlaan 2

november 2016

vr 04 nov / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Klinker, Borgerstraat 45

zo 06 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Koperen Knoop, Limburg Stirumstraat 119

wo 09 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, Waalse Kerk, Pierre Baylestraat 1

do 10 nov / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Boeg, Hoofdweg 495

 

vr 11 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, Laurens Antonius, Nieuwe Binnenweg 33

zo 13 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

di 15 nov / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77

wo 16 nov / 14:30-16:30

Amsterdam, Nieuw Vredenburgh, postjesweg 125, 55+ tour De Baarsjes

 

do 17 nov / 16:00-17:00

Medemblik, Omringlocatie Sint Martinus, Ridderstraat 1.

vr 18 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98

di 22 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Eben Haëzer, Wisseloord 219

wo 23 nov / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7

 

do 24 nov / 15:00-16:30

Amsterdam, Open Hof, Fahrenheitstraat 115

vr 25 nov / 15:00-17:00

Rotterdam, Boekenrode, Schoonegge 60

zo 27 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34

ma 28 nov / 15:00-17:00

Drachten, Sûnenz, Burgemeester Wuiteweg 140b

 

wo 30 nov / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1 Speciale editie met een roze randje. Reserveren is nodig: info@hetdanspaleis.com of via 06 - 33 30 60 83 (tijdens kantooruren).

december 2016

do 01 dec / 14:00-16:00

Rotterdam, Huis van de wijk 't Steiger, Fruitlaan 8

vr 02 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101

di 06 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2

di 06 dec / 13:00-15:00

Rotterdam, Huis van de wijk de Brink, Dreef 71

 

wo 07 dec / 16:30-20:00

Amsterdam, Vrijwilligersfeest Oost, Stay Oke, Timorplein 21, (Besloten editie)

do 08 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30

vr 09 dec / 17:00-19:00

Amsterdam, Huis v/d Wijk Buitenveldert, A.J. Ernststraat 112. Speciale editie met roze randje.

za 10 dec / 15:30-17:00

Amsterdam, Vrijwilligersfeest Danspaleis, Tolhuistuin in de Tuinzaal, IJpromenade 2. (van 14:00 -15:30 alleen toegankelijk voor vrijwilligers, 15:30 - 17:00 voor iedereen toegankelijk)

 

zo 11 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Koperen Knoop, Limburg Stirumstraat 119

di 13 dec / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350

wo 14 dec / 14:30-16:30

Den Bosch, Park Antoniegaarde, Zuid Willemsvaart 509

do 15 dec / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2

 

vr 16 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Klinker, Borgerstraat 45

za 17 dec / 15:00-17:00

Leiden, De Groenhoven, Witte Rozenstraat 21

wo 21 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis v/d Wijk Waterlandplein, Waterlandplein 302

vr 23 dec / 15:00-17:00

Rotterdam, Huis van de wijk Grote Hagen, Grote Hagen 92

 

za 24 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Voedselbank Zuid, Lutmastraat 61A

di 27 dec / 13:30-15:30

Amsterdam, 't Landhuis, Gerard Callenburgstraat 38

wo 28 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Roze Editie in Dovenontmoetingscentrum, Stadhouderskade 89

do 29 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Boeg, Hoofdweg 495

januari 2017

wo 04 jan / 14:00-16:00

Amsterdam, Eben Haëzer, Wisseloord 219 1106 MB

di 10 jan / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1 1102 RA

wo 11 jan / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis v/d Wijk Waterlandplein, Waterlandplein 302 1024 LT

wo 18 jan / 14:00-16:00

Rotterdam, Maasveld, Maashaven Oostzijde 151 3072 HS

 

zo 22 jan / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34 1019 BN

vr 27 jan / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Klinker, Borgerstraat 45 1053 PB

februari 2017

do 02 feb / 15:00-17:00

Dokkum, Sunenz in Sionsberg, Birdaarderstraatweg 70 9101 DC

do 09 feb / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116 1097 BT

vr 10 feb / 14:00-16:00

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101 1095 LB

do 16 feb / 14:00-16:00

Rotterdam, Huis van de Wijk de Brink, Dreef 71 3075 HA

 

zo 26 feb / 13:00-14:30

Den Haag, Handbalvereniging SOS-Kwieksport, Bentelostraat 100, 2545 NT

di 28 feb / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Boeg, Hoofdweg 495 1055 SC

maart 2017

zo 05 mrt / 13:30-15:30

Amsterdam, De Drie Hoven, Louis Bouwmeesterstraat 377, 1065 NS (Besloten Editie)

ma 06 mrt / 15:00-17:00

Drachten, Sûnenz, Burgemeester Wuiteweg 140b 9203 KP

di 07 mrt / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77 5652 JB

do 09 mrt / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30 1033 EK

 

di 14 mrt / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66, 5215 ES

vr 17 mrt / 15:00-17:00

Amsterdam, De Driehoek, Waddenweg 116, 1025 PX

di 21 mrt / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350 3075 BZ

wo 22 mrt / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7, 1441 DN

 

vr 24 mrt / 14:00-16:00

Rotterdam, Laurens Antonius, Nieuwe Binnenweg 33, 3014 GC

wo 29 mrt / 13:30-15:30

Amsterdam, Huis van de Wijk de Meeuw, Motorwal 300, 1021 PH

do 30 mrt / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2 1025 XJ

vr 31 mrt / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Klinker, Borgerstraat 45, 1053 PB

april 2017

do 13 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Boeg, Hoofdweg 495 1055 SC

di 18 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2, 1033 AN

wo 19 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1 1102 RA

wo 26 apr / 14:00-16:00

Amsterdam, Leo Polak, Saaftingestraat 8 1069 BW (besloten editie)

 

vr 28 apr / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98 3078 RC

zo 30 apr / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116 1097 BT

mei 2017

wo 03 mei / 14:00-16:00

Rotterdam, Portland zalencentrum, Portlandstraat 57, 3082 XG

wo 10 mei / 14:00-16:00

Amsterdam, Buurtkamer Gulden Winckel, Krelis Louwenstraat 2b, 1055 KA

vr 12 mei / 14:00-16:00

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101 1095 LB

zo 14 mei / 15:00-17:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Koperen Knoop, Limburg Stirumstraat 119, 1051 BA (Moederdag editie)

 

di 16 mei / 14:30-16:15

Eindhoven, Vitalis Theresia, Bredalaan 77 5652 JB

wo 17 mei / 15:30-17:30

Heerenveen, Serviceflat Oranjewoud, Flat Oranjewoud 1, 8443 EL

vr 19 mei / 15:00-16:30

Amsterdam, De Open Hof, Fahrenheitstraat 115, 1097 PP

zo 21 mei / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel Oostelijke Handelskade 34 1019 BN

 

wo 31 mei / 14:30-16:30

Leiden, Haagwijk, Beethovenlaan 2, 2324 EL

juni 2017

di 06 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, Buurthuis Holendrecht, Holendrechtplein 38, 1106 LP

do 08 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30 1033 EK

vr 09 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Post West, Tidemanstraat 80, 3022 SM

zo 11 jun / 15:00-17:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Koperen Knoop, Limburg Stirumstraat 119, 1051 BA

 

di 13 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350 3075 BZ

wo 14 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Maasveld, Maashaven Oostzijde 151, 3072 HS

do 15 jun / 15:00-17:00

Dokkum, Sunenz in Sionsberg, Birdaarderstraatweg 70 9101 DC

vr 16 jun / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Klinker, Borgerstraat 45 ,1053 PB

 

zo 18 jun / 13:30-15:30

Amsterdam, De Drie Hoven, Louis Bouwmeesterstraat 377, 1065 NS (Besloten Editie)

ma 19 jun / 15:00-17:00

Drachten, Sûnenz, Burgemeester Wuiteweg 140b 9203 KP

di 20 jun / 14:00-16:00

Den Bosch, de Grevelingen, Grevelingen 66, 5215 ES

wo 21 jun / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7, 1441 DN

 

vr 23 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Laurens Antonius, Nieuwe Binnenweg 33, 3014 GC

za 24 jun / 14:00-16:00

Den Haag, Handbalvereniging SOS-Kwieksport, Bentelostraat 100, 2545 NT

di 27 jun / 15:00-17:00

Rotterdam, De Parade, Museumpark, 3015 CB

wo 28 jun / 14:00-16:00

Amsterdam, Buurtkamer Gulden Winckel, Krelis Louwenstraat 2b, 1055 KA

 

do 29 jun / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98 3078 RC

vr 30 jun / 15:00-17:00

Rotterdam, De Parade, Museumpark, 3015 CB

juli 2017

za 01 jul / 15:00-17:00

Amsterdam, Buiksloterfestijn, Buikslotermeerplein 15-17, 1025 ES

vr 07 jul / 15:00-17:00

Zwolle, Bejaardentehuis een 2e jeugd, Assendorperdijk 132, 8012 EJ

wo 12 jul / 15:00-17:00

Amsterdam, Roze Editie in Dovenontmoetingscentrum, Stadhouderskade 89

za 15 jul / 15:00-17:00

Nijmegen, Drift's Danspaleis, Waalkade bij het Labyrint (Opening Nijmeegse Vierdaagsefeesten)

 

zo 30 jul / 13:30-15:30

Amsterdam, Roze Editie, De Drie Hoven, Louis Bouwmeesterstraat 377, 1065 NS

augustus 2017

do 03 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, Roze editie, Amsterdam Museum, Kalverstraat 92, 1012 PH

za 05 aug / 15:00-17:00

Rotterdam, Duizel in het Park, Vroesenpark

zo 06 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel, Oostelijke Handelskade 34, 1019 BN

wo 09 aug / 14:00-16:00

Rotterdam, Maasveld, Maashaven Oostzijde 151, 3072 HS

 

wo 16 aug / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1, 1102 RA

vr 18 aug / 14:00-16:00

Rotterdam, Huis van de Wijk Schiehoven, Hamakerstraat 77, 3052 JA

zo 20 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, Huis v/d Wijk Buitenveldert, A.J. Ernststraat 112, 1082 LP

di 22 aug / 14:00-16:00

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2, 1033 AN

 

wo 23 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, De Parade, Martin Luther Kingpark

do 24 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116

vr 25 aug / 15:00-17:00

Amsterdam, De Parade, Martin Luther Kingpark

september 2017

vr 01 sep / 14:00-16:00

Amsterdam, Huis van de Buurt de Klinker, Borgerstraat 45

zo 03 sep / 15:00-17:00

Amsterdam, Noorderparkfestival, Wingerdweg 133, 1032 AD

di 05 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Ontmoetingscentrum De Zuiderkroon, Vlissingenplein 108, 3086 GZ

do 07 sep / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2, 1025 XJ

 

vr 08 sep / 14:00-16:00

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101, 1095 LB

wo 13 sep / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7, 1441 DN

do 14 sep / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30, 1033 EK

vr 15 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98 3078 RC

 

di 19 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350, 3075 BZ

do 21 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Het Prachthuis, Abtsweg 2, 3042 GD

vr 22 sep / 14:00-16:00

Rotterdam, Laurens Antonius, Nieuwe Binnenweg 33, 3014 GC

wo 27 sep / 13:30-15:30

Amsterdam, Huis van de Wijk de Meeuw, Motorwal 300, 1021 PH

 

vr 29 sep / 15:00-17:00

Amsterdam, De Driehoek, Waddenweg 116, 1025 PX

oktober 2017

do 05 okt / 14:00-16:00

Amsterdam, De Rietvinck, Vinkenstraat 185, 1013 JR

do 12 okt / 15:00-16:30

Amsterdam, De Open Hof, Fahrenheitstraat 115, 1097 PP

vr 13 okt / 14:00-16:00

Amsterdam, Menno Simonshuis, Noordhollandstraat 17A, 1081 AS

november 2017

wo 01 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Roze editie, Dovenontmoetingscentrum, Stadhouderskade 89

zo 05 nov / 13:30-15:30

Amsterdam, De Drie Hoven, Louis Bouwmeesterstraat 377, 1065 NS (Besloten Editie)

wo 08 nov / 14:30-16:30

Purmerend, Wijkplein Centrum De Populier, Populierenstraat 7, 1441 DN

za 11 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, De Hofstee in de Meent, President Rooseveltweg 22, 3068 TR

 

zo 12 nov / 15:00-17:00

Amsterdam, Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116, 1097 BT

vr 17 nov / 15:00-17:00

Driemond, MatchZO, Stammerlandweg 10, 1109 BR

wo 22 nov / 14:00-16:00

Amsterdam, De Venser, Berthold Brechtstraat 1, 1102 RA

do 23 nov / 14:00-16:00

Rotterdam, Meerweide, Grote Hagen 98, 3078 RC

december 2017

do 07 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Zonnehuis, Zonneplein 30, 1033 EK

vr 08 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Flevopoort, Kramatplantsoen 101, 1095 LB

di 12 dec / 14:00-16:00

Rotterdam, Simeon en Anna, Strevelsweg 350, 3075 BZ

zo 17 dec / 15:00-17:00

Amsterdam, Lloyd Hotel, Oostelijke Handelskade 34, 1019 BN

 

ma 18 dec / 14:00-16:00

Amsterdam, Twiskehuis, Watermanstraat 2, 1033 AN

do 21 dec / 13:30-15:30

Amsterdam, Het Schouw/Huis van de Buurt, Dollardplein 2, 1025 XJ

In het zonnetje!

Bij elk Danspaleis worden bewoners of medewerkers in de spotlight gezet tijdens het vaste programmaonderdeel 'In het zonnetje'. Een honderdjarige, een miniatuurpoppenbreister, een onmisbare supervrijwilliger of een oud kampioen boksen die nu de sterren van de hemel danst. De jongeren trekken in een feestpolonaise aan je voorbij.

Bekijk alle zonnetjes op Facebook.

Facebook >

Verzoekplaatjes?

Heb je een verzoekplaatje voor een komend Danspaleis bij jou in de buurt? Ga naar Facebook en vraag het aan. Vermeld titelsong, artiest, lokatie en je eigen naam.

 


Top 3 van de maand

 

Volg ons op

Nieuwsbrief ontvangen?